دات نت نیوک
X

خدمات پرستاری از بیمار در منزل

خدمات پرستاری در منزل

رتبه بندی این مطلب:
4.6

پرستاری از بیماران خاص در منزل

پرستار وظیفه مراقبت و نگهداری بیمار را در شرایط مختلف برعهده دارد. پرستار به دو بخش تقسیم می‌شود. در مرحله اول پرستارانی که در بیمارستان‌ها مشغول به فعالین هستند و در مرحله دوم پرستارانی که در منزل بیمار از او مراقبت می‌کنند. البته امروزه به دلیل دردسرهای نوبت دهی بیمارستان‌ها افراد ترجیح می‌دهند از خدمات درمانی در منزل استفاده کنند و براحتی پزشک را به منزل بیاورند. شما می‌توانید برای ارتقای سلامت بیمار و بهبود درمان، پرستار را بصورت خصوصی در منزل استخدام کنید و انتظارات خود را به پرستار اعلام کنید تا پرستار بتواند وظیفش را بدرستی انجام دهند


دستمزد پرستار خصوصی به صورت شخصی می‌باشد و بستگی به نوع پرستار دارد زیرا پرستارانی که به‌صورت شبانه روزی از بیمار مراقبت و نگهداری می‌کنند دستمزد بیشتری دریافت می‌کنند و همچنین خدماتی که پرستاران برای بیماران ارائه می‌کنند، بر روی دستمزد آنها تاثیر می‌گذارد. شما باید به این نکته توجه داشته باشید که پرستاری که استخدام می‌کنید تنها وظیفه نگهداری و مراقبت از بیماران را ندارد بلکه باید پرستاری استخدام کنید که کمک‌های اولیه و نحوه تزریق آمپول و سرم را داشته باشد تا در مواقع ضروری قبل از رسیدن پزشک متخصص بتواند بیمار را در شرایط مطلوبی نگه دارد

پرستار تمام دوره‌های آموزشی و تخصصی را گذرانده است و دارای مدرک تحصیلی معتبر می‌باشد. مرکز ندای سلامت با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان آماده ارائه خدمات پزشکی در منزل با کادری مجرب و حرفه‌ای میباشد و شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره های ندای سلامت تماس بگیرید و بعد از مشاوره رایگان درخواست پرستار یا خدمات مورد نظر خود را بدهید.

برای دریافت مشاوره مربوط به انتخاب پرستار متخصص یا خدمات دیگر این مرکز میتوانید به‌صورت شبانه روزی 

با شماره : 28111066- 021 به صورت رایگان از مشاوران ما راهنمایی بگیرید

 

استفاده از خدمات پرستاری در منزل از چه مزایایی برخوردار میباشد؟

پرستاری از بیماران خاص در منزل از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد و ممکن است خانواده به دلیل حساسیت بالایی که دارند حاضر نباشند بیمار خود را خارج از منزل نگهداری کنند به همین دلیل نیاز به یک پرستار در منزل می‌باشد. خانواده‌ها ممکن است به دلیل مشغله‌های روزانه و نداشتن آگاهی برای نگهداری از بیماران خاص در منزل نتوانند از بیمار خود به تنهایی مراقبت کنند و نیاز به یک فرد متخصص که آشنایی لازم را در جهت پرستاری از بیماران خاص در منزل را داشته باشد نیاز دارند. نکته مهمی که در این موضوع وجد دارد این است که برای پرستاری، هر فردی که دارای گواهینامه بهیاری باشد را شامل نمی‌شود و حتما باید آن فرد تخصص لازم را داشته باشد تا بتواند باعث ارتقای سلامتی بیمارشود.

پرستار این وظیفه مهم را برعهده دارد که گزارشات لحظه ای از وضعیت بیمار را به خانواده و پزشک او گزارش دهد. اما در برخی از بیماری‌ها  مثل فشار خون نیاز اساسی به پرستار متخصص نیست بلکه یک شخص بهیار هم می‌تواند این موضوع رسیدگی داشته باشد. پرستار بیمار وظیفه‌های زیاد و سنگینی برعهده دارد که کارفرمای آن باید این وظایف را چک کند و پرستار هر روز باید گزارش و برنامه‌ای برای بیمار تهیه نماید و  پرستار بیمار این برنامه و گزارش را تحویل خانواده بیمار دهد.

پرستاری از انواع بیمارها توسط ندای سلامت:

·       پرستاری از بیماران ICU

·       پرستاری از بیماران CP

·       پرستاری از بیماران MS

·       پرستاری از بیماران CCU

·       پرستاری از بیماران سرطانی

·       پرستاری از بیماران که دارای زخم بستر هستند.

·       پرستاری از بیماران اعصاب و روان

·       پرستاری از بیماران پارکینسون

·      پرستاری از بیماران آلزایمر و . . .


پرستار بیمار اعصاب و روان در منزل

خانواده‌هایی که در منزل بیماران اعصاب و روان دارند برای این که بیمار خود را در مراکز نگهداری از بیماران اعصاب و روان بگذارند با مشکلات زیادی روبرو هستند. اکثر این خانواده‌ها هزینه‌های پرداختی این مرکزها را ندارند و  همچنین در طول درمان در این مراکز ممکن است ناهنجاری‌هایی اتفاق بیوفتد که روند درمان به صورت عادی پیش نرود و بیماری فرد بیشتر بشود. دلیل اصلی بروز بیماری‌های روانی استرس، افسردگی و اختلال‌های دو قطبی است که اول از هر چیزی باید تلاش کنیم که این سه مورد را در سریع ترین زمان تشخیص دهیم و نسبت به درمان آن زمان بگذاریم.

شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز با مشاوران ندای سلامت با شماره 28111066-021 تماس بگیرید و مشخصات مورد نیاز خود را با ما در میان بگذارید و به‌صورت رایگان مشاوره بگیرید.

 

 

Print

تعداد نمایش ها (5858)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x