دات نت نیوک
X

خدمات پرستاری از سالمند در منزل

7 نکته برای استخدام پرستار سالمند

رتبه بندی این مطلب:
5.0

حمایت از افراد سالخورده و سالمند امروزه خیلی می‌تواند به کیفیت زندگی آنها کمک کند و همچنین نحوه برخورد و نگهداری از آنها در این زمان یکی از چالش‌های پیش روی فرزندان است. فرزندان و اطرافیان سالمندان باید آنها را درک کنند و کمک کنند تا از این ترس رهایی یابند.  دوران پیری بخشی از زندگی طبیعی است. زندگی بخش های متفاوتی دارد که بیماری و معلولیت و نیاز به مراقبت تنها بخشی از آن می باشد. این مورد زمانی محقق می شود که سالمندان از خدمات مراقبتی با کیفیت بهره ببرند. وظیفه فرزندان سالمند شناخت ویژگی های پرستار سالمند مناسب برای تضمین کیفیت این خدمت می باشد.

ویژگی‌های پرستار سالمند

تجربه پرستار سالمند
صبر پرستار سالمند 
دقت پرستار سالمند
مهربانی پرستار سالمند 
خلاقیت پرستار سالمند
ثبات عاطفی پرستار سالمند
رفتار حرفه ای پرستار


برای دریافت مشاوره‌های مربوط به انتخاب پرستار سالمند در منزل می‌توانید به‌صورت شبانه روزی با شماره : 28111066- 021 تماس حاصل فرمایید و رایگان از مشاوران ما راهنمایی بگیرید.

1. تجربه پرستار سالمند

داشتن تجربه برای نگهداری و مراقبت از سالمندان نکته بسیار مهمی است که امروزه برای استخدام پرستار سالمند بیشتر به این موضوع توجه می‌شود. خدمات نگهداری از سالمند شامل تمامی مواردی است که در حین فعالیت پرستار باید انجام شود و پرستار موظف است این وظایف را به طور احسنت انجام دهد. پس بهتر است از یک مرکز معتبر درخواست پرستار سالمند داشته باشید تا در هر مواقعی که از ار او راضی نبودید جایگزین مناسبی پیدا کنید.

2. صبر پرستار سالمند

از آنجا که مراقبت از بیماران و مخصوصاً سالمند بیمار نیاز به تحمل زیادی دارد، پرستار سالمند باید بتواند پابه پای بیمار به حرف های او گوش دهد، زیرا ممکن است سالمند بسیار آهسته صحبت کند یا تمرکز حواس نداشته باشد. همچنین پرستار سالمند در برخورد با اعضای خانواده سالمند هم باید صبور باشد، چرا که آن‌ها ممکن است، به دلیل اینکه یکی از عزیزانشان به مراقبت ۲۴ ساعته احتیاج دارد، در شرایط روحی مناسبی نباشند.

3. دقت پرستار سالمند

یکی از مهم ترین ویژگی‌های پرستار سالمند داشتن دقت کافی برای مراقبت و نگهداری از سالمند است که باید در این امر تمام تلاش خود را بکند تا سالمند از شرایط فعلی احساس نارضایتی نداشته باشد. اگر پرستار سالمند با دقت به حال بیمار، و شکایت های او توجه کند، می تواند از بروز مشکلات جدی در سالمند پیشگیری کند.

رفتار حرفه ای پرستار سالمند شامل چه مواردی است؟

تعهد کاری در روزهای مورد توافق
رسیدگی های مورد نیاز به مددجو به طور صحیح
قابلیت حضور در روزهایی که شما نیاز به کمک دارید.
ورودی قادر است بلافاصله شروع به رفع نیازهای شما کند.
مرخصی های زیاد استفاده نکند.
در زمان مرخصی ها ناپدید نباشد و در دسترس باشد.
در محل کار خود زیاد از گوشی و اینترنت استفاده نکند.
مواردی که باید برای استخدام پرستار سالمند از او بخواهید چیست؟
لزوم داشتن گواهی عدم سوء پیشینه
گزینش مناسب نیروی اعزامی
مراقبت از سالمند به طور صحیح
کمبود ها نظارتی در مورد گزینش نیرو


شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با مشاوران ندای سلامت با شماره 28111066-021 تماس بگیرید و درخواست خدمات مورد نظر خود را بدهید و به صورت رایگان مشاوره بگیرید.


Print

تعداد نمایش ها (6608)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x