دات نت نیوک
X

خدمات پرستاری از کودک در منزل

5 دلیل که به شما ثابت می‌کند نیاز به پرستار کودک در منزل دارید

رتبه بندی این مطلب:
5.0

هنگامی که شما کسی را ندارید که در مواقع خاص به کمک بیاید و به شما کمک کند، پس بهتر است از پرستار کودک در منزل بهره ببرید. همچنین شما با استخدام پرستار کودک در منزل دیگر دغدغه‌های مربوط به فرزند خود را ندارید و خیلی راحت می‌توانید کودک را به او بسپارید. همچنین نداشتن پرستار برای کودک ممکن است برای برخی از والدین مشکل ساز باشد. گاهی اوقات ممکن است والدین نیاز به استراحت داشته باشند و نیاز به تنها وقت گذراندن بکنند به همین دلیل استخدام پرستار کودک در منزل مناسب ترین گزینه می‌باشد. 

برای دریافت مشاوره های مربوط به انتخاب پرستار کودک می‌توانید به صورت شبانه روزی

با شماره : 28111066-021 تماس حاصل فرمایید و رایگان از مشاوران ما راهنمایی بگیرید.

 

1. می‌توانید دقیق از پرستار درخواست کنید تا چه کاری را انجام دهد

پرستار کودک موظف است بصورت دقیق کارهای خواسته شده از مادر را انجام دهد. بطور مثال اگر مادر به پرستار بگوید که به او شیر بدهد یا او را بخواباند، پرستار باید بدون هیچ نظری این کار را انجام دهد و به وظایف خود عمل کند. در بعضی مواقع می‌توانید در طول روز کودک خود را به او بسپارید و تا به کارهای خارج از منزل رسیدگی کند. 

2. در همان روز و ساعتی که نیاز دارید پرستار کودک درخواست کنید

در برخی موارد پیش آمده که مادرها به علت مشغله زیاد بیرون از منزل یا مشخص نبودن تایم کاری، نیاز به یک پرستار قابل اعتماد دارند تا در نبود خودشان مراقبت و نگهداری از کودک را به نحو احسنت انجام دهد. اگر شما پرستار برای کودک خود داشته باشید هرگز در موقعیتی قرار نمی‌گیرید که قرار شما دقیقا باید روز دوشنبه از ساعت 11 تا 12 باشد چون فقط این زمان است که خویشاوند شما وقتی برای پرستاری کودک دارد.

3. بدون دردسر و منت شب را آسوده می‌خوابید

لازم نیس هر بار که از سرکار برمی‌گردید با کسانی که کودک شما را نگهداری کردند صحبت کنید و از آنها تشکر کنید میتوانید با خیال راحت به منزل آمده، پول پرستار را حساب کرده و به تخت خواب بروید.

4. کسی در کار و روند تربیت کودک شما دخالتی ندارد

زمانی که شما پرستار کودک در منزل استخدام می‌کنید دیگر نیازی نیست برای کوچک ترین کارهای روزمرگی خود از برخی افراد خانواده نظر بخوایید به همین دلیل نگرانی برای این موضوع ندارید.

5. مراقبت‌های اولیه

مادر کدامیک از شما در مورد CPR چیزی می داند؟ چه کسی خودش این را می داند؟ حتی اگر دوره آن را گذرانیده باشید مطمئن اید که می توانید؟ نه واقعا!
شما می توانید پرستار کودکی استخدام کنید که CPR بلد است ، می داند چطور از Epipen (یک نوع وسیله پزشکی)  استفاده کند ، هر آنچه از کمک های اولیه که شما نیاز دارید را بلد است و احتمالا مرور دوره ی کمک‌های پزشکی را به تازگی گذرانیده ،البته اگر شما آن دوره ها را گذرانده باشید! شرط می بندم که اکثر فامیل های شما آن دوره ها را نگذرانده اند.   

شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز با مشاوران ندای سلامت با شماره 28111066-021 تماس بگیرید و خدمات مورد نیاز خود را از ما درخواست کنید و به‌صورت رایگان مشاوره بگیرید.


Print

تعداد نمایش ها (2387)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x